Top

Randki bywają różne – pierwsze, ostatnie, udane, katastrofalne, w kinie, w restauracji… Ale pośród wielu rodzajów randek są te, których często nie doceniamy – randki kobiet.

160706_randkakobiet5

Fajnie jest randkować z facetem, bo to zawsze jakiś dreszczyk emocji. Dokąd mnie zabierze? Czy nasze dłonie w pewnym momencie się spotkają? Czego ciekawego się o nim dowiem? Ale mają też mnóstwo wad, bo niezależnie od tego, na jakiego królewicza trafię, zawsze to będzie „tylko” królewicz. Facet, po prostu. A choćby ów królewicz stawał na rzęsach, kobietą nie stanie się nigdy, mimo że współcześnie mężczyźni bardzo często są jak baby. Ale to szczyt ich możliwości – być jak baba. Być babą już nie potrafią.

[row][column width=”6″]

160706_randkakobiet3[/column][column width=”6″]

160706_randkakobiet

[/column][/row]

[row][column width=”6″]

A baba, przepraszam, kobieta kobietę zawsze zrozumie najlepiej. Być może randki kobiet nie są tak nasycone romantyzmem i nie dostarczają tej nutki podniecenia, ale mają w sobie równie dużo uroku. Można się wygadać, pośmiać, powspominać. Wspólnie rozkoszować się idealnym deserem, a potem razem komentować, jak grzesznym występkiem było wzięcie dokładki. A jeśli któraś popłynie z tematem dalej i zacznie użalać się nad tym dodatkowym kilogramem, który pojawił się jej w biodrach, zawsze może liczyć na zrozumienie. Czy któryś facet to potrafi?

[/column][column width=”6″]

Niedawno umówiłam się na randkę z Moniką, czyli Tekstualną. Może nie narzekałyśmy na dodatkowe kilogramy, bo nie w naszym stylu jest przejmować się tym co nieistotne, ale poza tym w naszej randce kobiet wszystko było tak jak być powinno. I te opowieści, i te wspomnienia, i ten deser najlepszy. A w tle miasto, które obie kochamy od lat. Ukochany Gdańsk.

[/column][/row]

160706_randkakobiet2

160706_randkakobiet7

Jeśli masz dość umawiania się z facetami albo po prostu chcesz poczuć prawdziwą głębię randkowania, na następną zabierz swoją przyjaciółkę, koleżankę, siostrę, mamę, kuzynkę… Zobaczysz, że to zupełnie inna jakość randkowania niż najbardziej romantyczne wyjście do kina czy topowej restauracji. Pewnie obejdzie się bez pocałunków i tych przypadkowych muśnięć dłoni, ale gwarantuję Ci, że poza tym wszystko będzie idealne. Bo baba, przepraszam, kobieta kobietę zawsze zrozumie najlepiej.