Współpraca

Lubię zaczynać od powitania, więc nim przeczytasz zakładkę Współpraca, wcześniej zapoznaj się ze stroną O mnie. To tam dowiesz się kim jestem i o czym piszę.

A teraz do rzeczy – co mogę Ci zaoferować?

  • Pomysłowość – mam tysiąc pomysłów na minutę i wystarczająco dużo samozaparcia, aby zrealizować każdy z nich,
  • Autentyczność i wiarygodność – jestem zwykłą dziewczyną z Gdańska, która kocha pisać i robić zdjęcia, a potem dzielić się tym z innymi. Moje teksty są szczere i wynikają z moich prawdziwych przemyśleń. Czytelnicy to czują i wiedzą, że wszystko, co robię, wynika z pasji.
  • Doświadczenie – bloguję od kilkunastu lat. W 2014 roku otrzymałam nagrodę Blog of Gdańsk Czytelników, za prowadzonego przeze mnie bloga o modzie studentów Politechniki Gdańskiej (www.politechnikafashion.pl). Dodatkowo od kilku lat pracuję zawodowo jako social media manager, więc wiem, co i jak robić w internecie, aby było to skuteczne i osiągało konkretne cele.
  • Lekkie pióro – jestem dobra w pisaniu i to zdecydowanie mój największy talent. Piszę od zawsze i z roku na rok coraz bardziej rozwijam się w tej dziedzinie. Do tego stopnia, że jakość mojego pisarstwa zwraca uwagę coraz większej ilości osób, a niektórzy nawet chcą mi za to pisanie płacić. Przykładowo, w grudniu 2016 roku największy regionalny serwis informacyjny w Polsce, tj. Trojmiasto.pl, zaproponował mi współpracę, w wyniku której piszę artykuły dla działu Trójmiasto Deluxe.
  • Świetną jakość – od samego początku prowadzenia bloga dokładam wszelkich starań, aby tak design strony, jak i publikowane na niej treści, były jak żyleta. Zdjęcia w 99% przypadków są mojego autorstwa, posiadam doskonały sprzęt fotograficzny i znam się na rzeczy. Moje fotografie są oryginalne i zwracają uwagę, każdy Ci to powie.

Statystyki strony

Poniżej prezentuję statystyki bloga www.pineap.pl w IV kwartale 2017 roku (październik-grudzień):

Źródło: Google Analytics

Kontakt

Nic się samo nie wydarzy, więc jeśli chcesz, abym opowiedziała historię Twojej marki lub interesuje Cię inna forma reklamy na moim blogu, napisz do mnie!

czesc@pineap.pl

Marki, z którymi miałam okazję współpracować do tej pory

logo

2000px-Coca-Cola_logo.svg

viralseed_logo_big

logo_NOWE2_beztla2

Nagroda Blog of Gdańsk 2014

W 2014 roku mój autorski blog Politechnika Fashion zdobył nagrodę Blog of Gdańsk czytelników. Było to podsumowanie mojej wieloletniej przygody z blogowaniem i zachęta do dalszego rozwoju, już na łamach bloga www.pineap.pl 🙂

A tak bardzo cieszyłam się z wygranej nagrody publiczności Blog of Gdańsk!
A tak bardzo cieszyłam się z wygranej nagrody publiczności Blog of Gdańsk!

ZapiszZapisz

(Visited 1 172 time, 1 visit today)